ФОТОПОЕМА ЛЕОНІДА ЛОГВИНЕНКА “ТАНГО БІЛИХ ЛИСИЦЬ”

19 квітня в Оскільському сільському будинку культури відбулася презентація книги Леоніда Логвиненка «Танго білих лисиць».

Сам Леонід Андрійович визначив жанр своєї книги як фотопоему і, насправді, автор показав себе в ній і як талановитий фотограф, і як натхнений поет. Читачу важко визначитися, чи то воєнні фотографії ілюструють філософські вірші, чи то вірші є словесною оздобою фотополотен. Презентуючи свою книгу, Леонід Логвиненко згадував коли і за яких обставин народжувалися вірші, що увійшли до збірки, розповідав про героїв, що потрапляли у об’єктив його фотокамери. Присутні мали можливість послухати обрані твори у виконанні автора.
На заході були присутні Оскільський сільський голова Геннадій Загоруйко, голова Ізюмської райдержадміністрації Любов Шамрай і її заступники Дмитро Кіян і Василь Лесик, , ветерани АТО, волонтери, громадськість Оскола.
Геннадій Загоруйко на правах господаря першим привітав автора книги, після чого слово до привітання було надано голові Ізюмської РДА.
Виступили перед присутніми і побратими автора – ветерани АТО і ООС. Їх розповіді дозволили присутнім поринути в атмосферу, у якій зароджувалася фотопоема.