КАПИТОЛІВКА ВІДЗНАЧИЛА 250 РОКІВ

Минулої суботи, 7 вересня, капитоляни святкували День народження села. Цього року їхньому селу виповнилося 250 років.

У зв’язку з цим, святкування чвертьтисячолітнього ювілею Капитолівки відбулося за масштабною урочистою програмою, яка тривала протягом 6 годин від початку вечора до настання ночі. Сучасні та народні українські пісні від місцевих талантів; виступи хореографічних і циркових колективів з Капитолівки, Оскола, Оскільського інтернату та Ізюма, серед яких – місцевий жіночий вокальний колектив «Журавка», який також святкує цьогоріч свій ювілей – 10 років заснування; веселі артистичні сценки; вірші сучасної поезії від відомого поета-капитолянина Володимира Вакуленка; яскравий виступ знаменитого квартету народних артистів «Гетьмани»; велика розважальна програма для дітей з аніматорами та атракціонами; смачний куліш та багато іншого – все це створювало веселий та святковий настрій і ювілярам і гостям свята.
Вітання від артистів та подарунки від спонсорів і сільської ради отримали найповажніша 92-річна жителька села та дві сімейні пари: наймолодша, що нещодавно взяли шлюб, і найстарша – подружжя, що вже 65 років разом. На святі вшанували захисників України – учасників АТО та Операції об’єднаних сил і відзначили мешканців Капитолівки, що внесли свій вклад у розвиток сільської громади.
У заході взяли іголова Оскільської ОТГ Геннадій Загоруйко, в.о. старости Капитолівського старостинського округу Костянтин Євченко,голова Ізюмської РДА Любов Шамрай, депутати об’єднаної територіальної громади та Ізюмського району. Всі вони привітали жителів с.Капитолівки з ювілеєм і висловили їм і їхнім родинам найкращі побажання.