СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ОСКІЛ

21 вересня с.Оскіл відзначило 420 років.

Село Оскіл – найстарший населений пункт Ізюмщини, старіший за саме місто Ізюм, заснований за указом царя Бориса

Годунова, за що й отримав першу назву – Цареборисово. Перша фортеця, побудована тут для захисту південних кордонів Московського царства, згодом була заселена переважно українськими переселенцями. Протягом 420 років існування село руйнувалося та відновлювалося, перейменовувалося, 2017 року село стало центром Оскільської об’єднаної територіальної громади, в яку, окрім Оскола, ввійшли села Студенок, Комарівка та Капитолівка
21 вересня осколяни святкували День народження свого села. Прохолодна дощова погода не завадила ані громаді, ані артистам провести свято весело та якісно. Велика концертна програма місцевих та запрошених виконавців, веселі артистичні номери, смачний куліш і глінтвейн, невеличкий ярмарок, розваги для дітей та дорослих – все це створило свято для всіх, хто завітав цього осіннього дня до центру Оскола. Концерт проходив на новенькому, нещодавно збудованих майданчику і сцені навпроти сільського клуба.
Осколян привітали: голова Оскільської сільської ради Геннадій Загоруйко, голова Ізюмської РДА Любов Шамрай, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, депутат РДА Марина Моросовська. Вони привітали селян з визначною датою для їхньої малої Батьківщини, висловили найкращі побажання та надію, що Оскіл і надалі буде розвиватися та процвітати.