ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ОСКІЛЬСЬКОЇ ТГ

Дата: 15.09.2021 16:27
Кількість переглядів: 331

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

15 вересня 2021 року на футбольному полі села Капитолівка було проведено змагання з легкої атлетики серед учнів закладів освіти Оскільської громади.

Юні спортсмени змагалися на швидкість і витривалість на дистанціях 200, 400, 800 та 1000 метрів.

Серед дівчат середньої групи кращий результат на дистанції продемонструвала учениця Студенокського ліцею Соколова С. Другою фінішувала учениця Студенокського ліцею Гусарова К. Третій результат продемонструвала учениця Капитолівського ліцею Парулуа Л.

На дистанції 800 метрів першим фінішував учень Студенокського ліцею Бобруцький М., другим – учень Малокомишуваської гімназії Попов М., третім – Павленко В., учень Малокомишуваської гімназії.

У старшій віковій групі серед дівчат, що змагалися на дистанції 400 метрів, перше місце здобула учениця Студенокського ліцею Кохан А., друге місце – Вовк А., учениця Студенокського ліцею. Третє місце виборола учениця Капитолівського ліцею Євлахова К.

Серед хлопців кращий результат продемонстрував учень Студенокського ліцею Сухомлин Я. Другий результат продемонстрував учень Студенокського ліцею Кравченко Д. Третє місце виборов учень Капитолівського ліцею Солодовник Я.

У командному «заліку» у середній групі перше місце здобули учні Студенокського ліцею (вчителі фізичної культури Цапок Н. та Цапок Р.), друге місце – учні Малокомишуваської гімназії (вчитель Попов С.), третє місце – учні Капитолівського ліцею (вчитель Тонкоштан С.). У старшій групі перше місце здобули учні Студенокського ліцею (вчителі фізичної культури Цапок Н. та Цапок Р.). Друге місце вибороли учні Капитолівського ліцею (вчитель Тонкоштан С.).

Всі призери були відзначені медалями та грамотами Відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Наступної середи заплановано проведення змагань з атлетичного чотириборства.